KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16936141
nr 1693 6141
Torbjörn Zetterholm
(f. 1921), Sverige
Signerad, akvarell, kustlandskap, bladets mått: 34x46 cm, yttermått inklusive ram: 52x72 cm
Torbjörn Zetterholm, svensk målare född 1921.
Utrop:
500 kr
måndag 14 april 2025
kl 18:06:33
Torbjörn Zetterholm
Läs mer om Torbjörn Zetterholm